Fasadgruppen

Fasadgruppen verkar för att främja användning av glas och metall i fasadelement, fönster, dörrar och invändiga partier samt för att ge förutsättningar för medlemsföretagen att skapa god lönsamhet.

Kontakta Fasadgruppen

Håkan Berglund
Tollor AB
Telefon: 031-55 15 50
E-post: hakan.berglund@tollor.se

Bo Stenvall
UpGlaze AB
Telefon: 031-340 16 00
E-post: stenvall@upglaze.se

Eric Berggren
Göteborgs Glasmästeri
Telefon: 031-64 02 90
E-post: eric@goteborgsglasmasteri.se

Thomas Harbom
Alufront AB, Sävedalen
Telefon: 031-262210
E-post: thomas@alufront.se

Torbjörn Lund
Preconal Fasad AB
Telefon: 0346-55450
E-post: torbjorn.l@preconal.se

Rainer Standerth
Fasadsystem i Stenkullen AB
Telefon: 0302-23010
E-post: rainer@fasadsystem.se

Rickard Ollerstam
Niba Syd AB
Telefon: 040-602 20 15
E-post: rickard@niba.se

Karin Lindskog
Glasbranschföreningen
Telefon: 08-453 90 73
E-post: karin.lindskog@gbf.se

 

Skriv ut sidan